Chcemy stworzyć wspólne opowiadanie, pisane przez wiele osób i przekazywane sobie drogą listową.
Do zabawy tej będziecie potrzebować koperty, znaczka i trochę cierpliwości…

Jak to widzimy?

Plan akcji jest prosty. Stworzymy listę z uczestnikami akcji (lub kilka zależnie od ilości chętnych). Piszemy początek opowiadania i wysyłamy pierwszej osobie z listy, ona dopisuje kilka kolejnych zdań i wysyła kolejnej i tak dalej, aż ostatnia osoba odsyła całość do nas. Na koniec opublikujemy na Pourri to co powstanie.

Wszystko ma polegać na przekazywaniu listu, a właściwie to jego zawartości. Każdy kto zechce wziąć udział w naszej akcji dostanie na swój adres mailowy wiadomość z adresem następnej osoby, do której należy przesłać list i w ten sposób nasza historia będzie krążyć pomiędzy ludźmi, aby ostatecznie trafić do nas.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym przedsięwzięciu, musicie zgłosić się do nas drogą mailową. W treści wpisując swoje imię, nazwisko i adres.

Jak dołączyć?

  1. Aby wziąć udział w naszej listowej akcji należy przesłać: swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania; na maila listy@pourri.pl
  2. Zgłoszenia zbieramy do 11 czerwca.
  3.  13 czerwca o godzinie 9:00 na waszego mejla dostaniecie adres osoby, na który będziecie musieli przesłać ZAWARTOŚĆ otrzymanej koperty, a także napiszemy, którzy jesteście na liście, żebyście wiedzieli kiedy mniej więcej list do was dotrze.

Co z robić z otrzymanym listem?

  1. Listy, który do was przyjdzie będzie zawierał 4 kartki, a na 3 z nich będziemy pisać wspólną historię.
  2. Nie powinniście trzymać listu dłużej niż tydzień.
  3. Wasze „dopiski” powinny trzymać się kupy, aby były spójne z powyższą resztą.
  4.  „Dopiski” powinny zawierać około 5 zdań
  5. Historii nie musicie dokańczać, jeśli wam się nie spodoba, ale zostawcie, chociaż coś po sobie.
  6. Nie zdradzajcie też nigdzie indziej zawartości tych kartek. Niech na moment zabawy pozostanie tajna, a na koniec spiszemy i przedstawimy ją na naszej stronie.

Dane osobowe są u nas bezpieczne i tylko dwie osoby mają do nich dostęp, a po akcji je usuwamy, nikomu też ich nie pokazujemy, a osoby, które biorą  udział w akcji dostają na maila tylko adres kolejnej osoby do której mają przesłać list.