Od pięciu dni nie mogę ubrać w słowa tego, co chcę tu pokazać. Czy jest to spowodowane przerwą w pisaniu czy może prace autorki wychodzą poza moje umiejętności pisarskie (jeśli oczywiście takowe posiadam)? Nie jestem pewien…
Choć faktem jest, że jeśli przejrzycie prace naszej bohaterki, którą jest Patrycja Podkościelny, to również możecie mieć problemy z ubraniem własnych myśli w słowa. Konia z rzędem temu, kto zrobi to trafnie, bo niewątpliwie jest to trudne (a przynajmniej w moim odczuciu (bo przecież to jest seria, w której piszę o moich odczuciach)).

Można mówić dużo o tych pracach, ale z pewnością pełnego profesjonalizmu im nie odmówić. Ich autorka, Patrycja Podkościelny, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku i aktualne uczy w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Jej prace można znaleźć na łamach takich czasopism jak Newsweek, Znak lub 2+3D.
Gdyby tego jeszcze było mało, to chciałbym wspomnieć, iż swego czasu jej grafiki znajdywały się na koszulkach ze sklepu Medicine.

Jeśli spodobają wam się te prace, to serdecznie polecam odwiedzić jej fanpage lub instagrama, znajdziecie tam zdecydowanie więcej prac i projektów.