Pourri to idea.

Chcemy szerzyć kulturę, którą uważamy za dobrą i wartościową. Nasi redaktorzy rozrzuceni są po całej Polsce, nie ma dla nas znaczenia czy mieszkasz w Warszawie czy w Ustrzykach Dolnych. Ważne jest tylko to, że chcesz dzielić się kulturą, niezależnie czy będzie nią twoja ulubiona muzyka czy historia butów.

Kultura jest wszystkim co zostało stworzone przez człowieka. Chociaż myśląc „kultura” utożsamiamy ją często ze sztuką, to but, krzesło, mapa, kubek, a nawet cegła także są częścią kultury. Dlatego na Pourri nie piszemy tylko o sztuce, choć nie da się zaprzeczyć, że odgrywa ona główną rolę. Jeśli jednak jesteś zafascynowany mapami, pasjonujesz się historią talerzy, albo perypetiami zwierząt w kulturze (wiedzieliście, że mopsa mogli posiadać tylko przedstawiciele dworu cesarskiego w Chinach?), to trafiłeś idealnie. Mamy nadzieje, że zechcesz podzielić się swoją pasją pisząc na Pourri.

Jak wygląda pisanie na Pourri?

Jedyne czego oczekujemy to jeden wpis miesięcznie (oczywiście może być więcej). Każdy na początku wybiera sobie jeden dzień miesiąca (1-30) i publikuje wpis tego dnia. Ma to na celu zapewnienie regularności publikowania, jeśli jednak jesteście płodnymi pisarzami, możecie poza waszym wybranym dniem publikować artykuły kiedy chcecie.
W specjalnych przypadkach dopuszczamy pisanie bez terminów, np. gdy ktoś pisze relacje z wydarzeń, reportaże, lub dłuższe bardziej wymagające teksty.

Nie tylko pisanie

Poza twórcami tekstów, potrzebujemy także grafików/ilustratorów, osób, które chciałyby współprowadzić nasze profile na facebooku i instagramie. Nie chodzi nam o nawet o jakichś marketingowych speców, a o ludzi, którzy na przykład chodzą często na wystawy i chcieliby robić z nich krótkie relacje na naszym insta i tego typu rzeczy.
Aczkolwiek spece od marketingu także byliby mile widziani w rodzinie!

Jak dołączyć?

Jeżeli chcecie razem z nami szerzyć kulturę, napiszcie na podanego niżej maila i opowiedzcie w kilku zdaniach o sobie, waszych zainteresowaniach i pomysłach jakie macie na artykuły itp.

Jeśli macie jakieś pytania możecie również napisać do nas na poniższego maila, lub wysłać nam wiadomość na facebooku.

kontakt@pourri.pl